Tapalı Plastik Varil

Tapalı Plastik Varil

  • Tapalı Plastik Varil çevreye hiçbir zarar vermemesi açısından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yani tüm ürünlerimiz uzun ömürlü oldukları gibi aynı zamanda geri dönüştürülebilirler. Günümüzde dünyamızın en büyük sorunlarından birisi olan çevre kirliliğine yol açmaması açısından ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olması bizim şirket olarak en büyük amaçlarımızdan birisidir.
  • Tapalı Plastik Varil kapakları özel olarak üretilmekle birlikte, dış dünyayla hava akışını keserek ürünlerinizin bozulma ihtimalini ortadan kaldırır.
  • Üstelik Tapalı Plastik Varil üretiminde en iyi malzemeleri kullandığımız için, taşıma esnasında üst üste istifleyebilirsiniz. Herhangi bir sızıntı olmayacaktır.
  • Kimya sektöründe de Tapalı Plastik Varil çokça kullanıldığı için üretim aşamasında kullandığımız ham maddemiz asidik ve bazik maddelerle asla reaksiyona girmez ve böylece kimyasal maddelerinizi güvenle bir yerden başka bir yere aktarabilirsiniz.
  • Tapalı Plastik Varil Avrupa ve Amerika standartlarına harfi harfine bir gram sapma olmadan üretilmiştir. Bu da varillerimizle yurtdışına ihracat yaparken hiçbir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir.

Tapalı Plastik Varil

Daha çok içerisine asit bazlı ürünler konan tapalı plastik variller, hafif endüstriyel ambalajlardır.

Tapalı Plastik Varil Üzerindeki tapa sayesinde içerisindeki sıvıyı güvenle muhafaza edebileceğiniz yüksek yoğunluklu polietilenden üretilir.

Tapalı Plastik Varil

Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen hafif endüstriyel ambalajlar. Her türlü kimyasal ve madeni yağ için uygundur. Şirketimizde 60 litreden 250 litreye kadar plastik bidon üretimi gerçekleştirilmektedir.

Boş plastik bidonlarda değer yaratır.
60-250 Lt. hacminde çember kapaklı bidon.
Açık ve sıkı kapaklı bidon.
Standart renkler siyah, mavi, doğal.
UN ve UN olmayan tasarım türleri.
Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE).
TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında üretim.

 

tapalı plastik varil
tapalı plastik varil

HDPE kullanılarak üretilmiş plastik variller kimyasallara karşı yüksek dayanıma sahiptir. Plastik variller metal varillere kıyasla daha hafiftir. Bu durum, plastik varillerin daha kolay taşınmasına yardımcı olur. Plastik variller üst üste kullanılabilmesi nedeniyle depolamada ekonomik çözümler sunar. Plastik variller galvaniz kaplamaya sahiptir. Galvaniz kaplama malzemeyi korozyona karşı korur. Variller kaliteli ham maddeler ve son teknoloji ürünler kullanılarak üretilmektedir. Varillerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler reaksiyona girmeyecektir. Ürünler, Avrupa ve Amerika standartlarına göre üretilmiştir. Endüstriyel alanda geniş yer kaplayan plastik variller tehlikeli maddelerin taşınması için gereken desteği sağlayan özel bir yapıya sahiptir. Ekonomik nedenler başta olmak üzere pek çok faktörden dolayı 2. el varillere ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak kullanım alanı ve amacına bağlı olarak plastik varil fiyatları değişiklik gösterir.

Kimyasala uyumlu 220 L varil

Ambalaj tipine göre katı ve/veya sıvılar için UN onaylanmış 220 L varil tehlikeli madde taşımacılığında sıkça kullanılmaktadır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik özellik ve aksesuar seçenekleri ile dünyaca tercih edilen ambalaj türü olarak karşımıza çıkan plastik  palete yerleşim konusunda da uygunluk göstermesi ile depolama ve nakliye sırasında kullanıcı için avantaj sağlamaktadır. Kullanım ömürlerinin uzun olmaması sebebiyle içine dolumu yapılan malzemenin uzun süreli muhafaza edilmesinde önemli teşkil etmektedir. Teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi ve yenilik ve gelişmelerin üretim prosesine entegre edilmesi ile üretimin hızlandırılarak anında ihtiyaçlara çözüm üretilebilmesine olanak sağlamaktadır.

 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara
7 /24 Whatsapp