Mavi IBC Tank

Mavi IBC Tank

Mavi IBC Tank

1000 Litre alma kapasiteli olan IBC’ler Avrupa ve ABD vibrasyon standartlarına uygundur.

– Ahşap ,Metal veya Plastik palet alternatifli,
– UN markalama opsiyonlu,
– IBC, ultraviole ışınlara karşı stabilize edilmiş yüksek moleküler, yüksek densite polyetilenden üretilmektedir. Paslanma ve korozyona karşı dayanıklı, kullanımı güvenlidir.
– Gövde ve çevresinden 360 ayrı noktadan eletronik kontrollü kaynaklanarak üretilen çelik kafes, güçlü bir sağlamlık ve dayanım sağlar. Birçok kimyasal için en yüksek dayanıma sahiptir.
– Asidik ve bazik kimyasallarla reaksiyona girmez.Tehlikeli madde depolama , kara ve denizyolu taşımacılığında yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.
– Kolay ve özel yükleme, istifleme, doldurma ve boşaltma avantajları sağlar.
– Tekrar kullanıma uygundur.150-220 mm kapak alternatifi ile üretilmektedir.
– Bileşenlerinin tamamı, ürün ömrünü tamamladıktan sonra yeniden kullanılabilir özelliktedir.

 

Plastik paletli IBC tanklar uzun süre kullanılabilen ve oldukça dayanıklı araçlardır. Kullanımı oldukça kolaydır. Malzemeler kolay bir şekilde depolanabilir ve taşınabilir.

1000 litre saklama kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda, 58 kg ağırlık saklayabilmektedir. Küçük alan kaplamaktadır. Bu nedenle istiflemesi ve depolaması oldukça kolaydır. Taşıdığı madde miktarı yüksek ve kapladığı alan düşüktür. Bu nedenle firmalar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

UV gibi zararlı ışınlara karşı oldukça dayanıklı yapıdadır.

Plastik paletli IBC tanklar içerisine konulan malzemeler ile tepkimeye girmez. Tanklarda kimyasal malzemeler güvenli bir şekilde taşınabilir veya depolanabilir. Tehlikeli madde depolamada yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Kimyasal malzemeler için en yüksek dayanıma sahiptir.

Plastik paletli IBC tankların taşınması, boşaltımı ve depolanması oldukça kolaydır.

Plastik paletli IBC tanklar, Avrupa ve ABD standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Paslanmaya veya aşınmaya karşı dayanıklıdır. Güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Tekrar kullanıma elverişlidir. Plastik paletli IBC tanklar doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Yıpranan veya kullanılamayacak hale gelen IBC tanklar geri dönüşüm merkezlerinde dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Vida kapakları 150-225 mm’dir. Şişirme teknolojisi ile üretilen HDPE SMP koruyucu bariyere sahiptir.

Boşaltma vanaları entegre kelebek vana DN 50’dir. Dış konteyneri galvanize, kaynaklı çelik kafesten oluşmaktadır.

Elektronik kontrollü üretilen çelik kafes, sağlamlık ve yüksek dayanım sağlar. Bu nedenle, malzemeler güvenli bir şekilde depolanabilmektedir.

Related posts

Çemberli Sac Varil

Çemberli sac variller tehlikeli ve kimyasal malzemelerin (hidrojen peroksit, nitrik asit, sülfürik asit gibi) taşınması ve depolanması için uygun...

Detaylı Bilgiler

Tapalı Sac Varil

Yaygın olarak 30-216 Lt. hacimlerinde plastik veya metal(sac)’den üretilmektedir.Silindirik yapıya sahip olan variller tapa kapaklı ve çember kapaklı olarak...

Detaylı Bilgiler
Call Now ButtonŞimdi Ara
7 /24 Whatsapp