Tapalı Plastik Varil

Tapalı Plastik Varil

Tapalı Plastik Varil

  • Tapalı Plastik Varil çevreye hiçbir zarar vermemesi açısından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yani tüm ürünlerimiz uzun ömürlü oldukları gibi aynı zamanda geri dönüştürülebilirler. Günümüzde dünyamızın en büyük sorunlarından birisi olan çevre kirliliğine yol açmaması açısından ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olması bizim şirket olarak en büyük amaçlarımızdan birisidir.
  • Tapalı Plastik Varil kapakları özel olarak üretilmekle birlikte, dış dünyayla hava akışını keserek ürünlerinizin bozulma ihtimalini ortadan kaldırır.
  • Üstelik Tapalı Plastik Varil üretiminde en iyi malzemeleri kullandığımız için, taşıma esnasında üst üste istifleyebilirsiniz. Herhangi bir sızıntı olmayacaktır.
  • Kimya sektöründe de Tapalı Plastik Varil çokça kullanıldığı için üretim aşamasında kullandığımız ham maddemiz asidik ve bazik maddelerle asla reaksiyona girmez ve böylece kimyasal maddelerinizi güvenle bir yerden başka bir yere aktarabilirsiniz.
  • Tapalı Plastik Varil Avrupa ve Amerika standartlarına harfi harfine bir gram sapma olmadan üretilmiştir. Bu da varillerimizle yurtdışına ihracat yaparken hiçbir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir.

Related posts

Çemberli Sac Varil

Çemberli sac variller tehlikeli ve kimyasal malzemelerin (hidrojen peroksit, nitrik asit, sülfürik asit gibi) taşınması ve depolanması için uygun...

Detaylı Bilgiler

Tapalı Sac Varil

Yaygın olarak 30-216 Lt. hacimlerinde plastik veya metal(sac)’den üretilmektedir.Silindirik yapıya sahip olan variller tapa kapaklı ve çember kapaklı olarak...

Detaylı Bilgiler
Call Now ButtonŞimdi Ara
7 /24 Whatsapp